Kviečiame prisidėti prie pagalbos Ukrainos vaikams

Kviečiame prisidėti prie pagalbos Ukrainos vaikams, atvykusiems į Druskininkus, ir suteikti spalvų jų kasdienybei. Parapijos namuose veikia ukrainiečių pagalbos centras, kur teikiami rūbai, maistas, higienos priemonės, tačiau apie patį paprasčiausią dalyką nesusimastėme – nėra žaislų. Viena ukrainietė mama su vaikučiais buvo atėjusi pagalbos, o pamačiusi mūsų vaikų dienos centro dviratukus paklausė, ar nebūtų galima pasiimti ir jų? Šis klausimas paskatino organizuoti šią pagalbos iniciatyvą. Prašome, kas turite dviratukų, paspirtukų, riedučių, riedlenčių, puzlių, stalo ar kitokių žaidimų, kurie yra geros kokybės, bet galbūt nenaudojate, atnešti į parapijos namus ir suteikti vaikams džiaugsmo šiomis sunkiomis dienomis. Taip pat reikalingi ir geros kokybės rūbai, būtų gerai labiau pavasariški, nes dauguma atvyko su žieminiais drabužiais, o oras jau pamažu šyla.
Jie neteko saugiausios vietos – namų, tačiau kol kas mūsų Druskininkai – jų namai, suteikime jiems saugumo pojūtį, padovanokim šypseną, lai mūsų visų pagalbos dėka jų akyse sužiba viltis ir tikėjimas. Kokybiškus daiktus atneškite į parapijos namus: J. Čečiotos g. 4
Galite ir aukoti: sąsk. Nr. LT077300010002224140 (auka Ukrainos vaikams)
Iš anksto dėkojame už jūsų gerumą.