Šviesuoliai

Švęsdami 2012 m. Šv. Baltramiejaus atlaidus, pagerbėme parapijos kaimų ir miesto šviesuolius, paprastus žmones, kurie gyvenimo pavyzdžiu, savo kasdienybe per įvairiausius gyvenimo išbandymus neša Šviesą, Tikėjimą, Viltį ir Meilę. Jų surinkome 22. Jiems įsteigėme nominaciją „Parapijos šviesuolis“, įteikėme specialius prizus. Pagal Ratnyčios pavadinimą Romas Ramanauskas pagamino iš medžio ratus. Į juos įdėjome rūpintojėlį. Norime, kad tai taptų tradicija. Po paskelbtų ir įteiktų nominacijų daugumos žmonių veidu riedėjo ašaros – kiekvieno jų gyvenimo perlai, o akyse blykčiojo padėkos Dievui žiburiukai. Tai išties nuostabu, kada žmogus savo gyvenime pasirinko Dievą ir Jo skleidžiama Šviesa ir Meile gali dalintis su kitais… Atlaiduose dalyvavo savivaldybės mero pavaduotoja Kristina Miškinienė. Ji kiekvienam šviesuoliui įteikė ir savivaldybės mero bei jos vardu pasirašytas padėkas. Buvo apdovanoti šie šviesuoliai:

– Irena ir Antanas Oleškevičiai iš Švendubrės,

– Eugenija Sidaravičiūtė, maldos už kunigus grupės dalyvė,

– Vida Šuliauskienė, „Motinos maldoje už vaikus“ grupės vadovė,

– Danutė Pūtienė, Rožinio maldos grupė vadovė,

– Marius Dovidauskas, patarnautojas.