Rugsėjo I-oji šv. apaštalo Baltramiejaus bažnyčioje

Rugsėjo 1 d. (sekmadienį), šiltą, saulėtą ir šviesų sekmadienio rytą prieš 10 val. šv. Mišias prie bažnyčios būriavosi parapijos vaikai ir jaunimas. „Džiugučiai“ ir kiti parapijiečiai rinkosi į šv. Mišias melstis savomis intencijomis ir už besimokantį jaunimą…

Susirinkusieji klausėsi Dievo žodžio, kurį skaitė „Džiugučių“ atstovai Jūra ir Beatričė, o psalmę giedojo Gytis.

Evangeliją paskelbė ir trumpą pamokslą pasakė klebonas Medardas. Po tikėjimo išpažinimo buvo nešamos atnašos: gėlės „ant paspirtuko“, tėvų atnašą – „vaiko krepšelis“ , Biblija ir duona ir vynas – atnašos liturgijos šventimui .

Kiekvienas šv. Mišių dalyvis išeidamas iš bažnyčios pasiėmė „saldžią“ dovanėlę – kelis saldainius „kregždutė“, kurie primins šviesias vasaros atostogų akimirkas…